Cichy gwizd powietrza z przodu

Problemy dotyczące modelu LS
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Cichy gwizd powietrza z przodu

Post autor: Kafecz »

Mnie "gwizda" lusterko. Jak je zloze podczas jazdy to jest cisza. Nie wyglada zeby bylo rozbierane po prostu daje znac ze jest.
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Cichy gwizd powietrza z przodu

Post autor: Afrost »

rerekumkum pisze:mam tez problem z tym swistem w przedniej szybie przy predkosci powyzej 120 km/h
piszecie, zeby podkleic uszczelki ale jakim klejem dobrze to zrobić?
jest jakis pistolet jak do silikonu z waskim lebkiem, którym można podrzucić klej?
czy jakąś igła to robiliście?
Jak tylko kupiłem swój egzemplarz i jechałem w pierwszą trasę gdzie wiał dodatkowo wiatr miałem wrażenie, że przesiadłem się z super wyciszonego c5 do czegoś na rodzaj Poloneza ;) po tych przeżyciach pojechałem do warsztatu od szyb i okazało się, że mam szybę wklejoną ponad centymetr albo i lepiej za nisko więc na górze miałem szparę którą gwizdało, wymienili szybę na nową bo i tak była pęknięta na dole, i jest ok poza tym świstem jak zamknę obieg powietrza przy większej prędkości, bez zamykania obiegu dopiero przy około 200 pojawia się ten sam świst.

Tak więc taniej a przynajmniej pewniej wyjdzie podjechać do szklarzy niech albo dołożą kleju, albo najlepiej wytną szybę i na nowo wkleją będzie pewność, że jest ok oczywiście o ile dadzą patrzeć sobie na ręce ;)

Może jakiś dowcipniś wkleił Tobie szybę od Anglika ... niby się nie da ale nie dla naszych fachowców, ponoć bez problemu wklejają zwłaszcza jak samochód na sprzedaż idzie.
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Cichy gwizd powietrza z przodu

Post autor: Darecki »

Z tymi szybami niestety tak jest... Lakiernik wycinał szybę pod malowanie dachu i tak wspaniale wkleił, że szumiało już przy 60 km/h - tak jakby z kratek nawiewu na szybę. Szybę przekleili tak, że podwinął im się klej pod uszczelkę, tym razem u góry i nie dość, że gwizdało to jeszcze przeciekało.... Dopiero za trzecim podejściem wszystko jest okej (poza tym, że zapomnieli podpiąć wtyczkę od grzania pola wycieraczek).
Niestety wszelakie szumy i gwizdy są w samochodzie trudne do bezpośredniego zlokalizowania :mda:
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości