Kilka pytań po nabyciu auta

Problemy dotyczące modelu LS

Kilka pytań po nabyciu auta

Postprzez simak » 11 lut 2019, o 19:51

Tak się złożyło, że stałem się nowym posiadaczem Lexusa LS 600h. Kilka rzeczy mnie intryguje i chciałbym Was prosić o pomoc.

1. Auto ma bodajże 5 trybów jazdy (Eco, Comfort, Sport, itd.) Domyślnie, po uruchomieniu auta zawsze włącza się tryb Eco. Jak zmienić domyślnie wybrany tryb?

2. Do sterowania w menu na ekranie główny służy taka niby joystikomysz. Owo urządzenie lata jak głupie i obsługuje się je generalnie dość trudno. Przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie. Czy do obsługi tego trzeba przywyknąć, czy może da się jakoś zmienić czułość, a może po prostu z tym moim jest coś nie tak?

3. Po sufitem mam ekran i można (jak przypuszczam) puszczać na nim filmy. Jakie są opcje wykorzystania jako źródła filmów w formacie mp4, avi, itp. Już wiem, że DVD z wypalonymi plikami nie działa. Czy może da się podłączyć np. pendrive, albo kartę pamięci?

4. W swojej wersji mam masaże w fotelach z tyłu. Łatwo można było je znaleźć, bo są po prostu guziki w panelu sterowania w tyle. Natomiast nijak nie mogę znaleźć opcji masażu z przodu. Czy w istocie ich nie ma, czy też nie potrafię znaleźć opcji ich włączenia. Jeśliby były, gdzie można by było je włączyć?

5. Mam ustawienie height high – pytanie z ciekawości, o ile ono podnosi auto?

6. W tylnych drzwiach są popielniczki. Owe popielniczki można łatwo wyjąć. Pytanie, czy istnieje jakaś prosta opcja, aby zamiast popielniczek włożyć w ich miejsce jakiś odpowiadający, inny element wyposażenia. Czy coś takiego istnieje, jeśli tak, jak się nazywa?

Dziękuję z góry za wszelką pomoc.
simak
Nowy lex user

Model Lexusa: Brak

Powrót do LS