Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Problemy dotyczące modelu ES

Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Postprzez nockaut85 » 17 lut 2018, o 05:08

Witam. Przymierzam się do rejestracji mojego lexusa GS 4.3i F. Auto zakupione w UK więc trzeba parę rzeczy przerobić. Mianowicie lampy przednie. Czy ktoś z naszych specjalistów kiedyś robił taka operację?
Z tego co zaobserwowałem w innych markach, trzeba tylko przesunąć "pstrzyczek" przesłony... i z lewo stronnego robi się prawo stornne oswietlenoe drogowe. Fajnie jak by było tak łatwo w moim GS. W niektórych autach trzeba wymieniać soczewka i inne rzeczy lecz nie mam na ten temat bladego pojęcie.
nockaut85
Lex user

Model Lexusa: GS430

Re: Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Postprzez RafalGS450H » 17 lut 2018, o 09:21

ziomek mi powiedzial ze trzeba przelozyc soczewke z wersji EU i po sprawie, udalo mi sie kupic soczewki jakis czas temu wiec jak juz zjade do PL to bede przerabiac
RafalGS450H
Lex user

Model Lexusa: GS450h

Postprzez wojtekS » 17 lut 2018, o 11:40

Byś może da się również obrócić istniejącą przesłonkę na drugą stronę - tak było w jakiejś hondzie z tego co pamiętam.

Jeżeli zmieniać całe projektory soczewkowe to warto popatrzeć czy nie są takie same jak np w dużo łatwiej dostępnych z ISa. GSów jest relatywnie mało. [EDIT niestety są inne :( ]

Tak czy inaczej po tym zabiegu zniszczą Was ubezpieczeniem - takie sobie wymyślili panaceum na angliki w Polsce :( - pomimo ich taniości na wyspach nie widać na ulicach praktycznie wcale takich aut.

EDIT: tu są zdjęcia: http://factoryxenon.com/shop/2x-oem-07- ... ar-lenses/
wojtekS
Lex Driver

Model Lexusa: GS450h 2010

Postprzez RafalGS450H » 17 lut 2018, o 12:10

wojtekS wyliczlaem na szybko ubezpieczenie przez rankomat i wyslo mi 2400zl za full oc+ac+nw itp itd, mysle ze wiec calkiem spoko, najtansze szlo wychaczyc za 900zl nawet :)
RafalGS450H
Lex user

Model Lexusa: GS450h

Powrót do ES