Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Problemy dotyczące modelu ES
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nockaut85
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 21 gru 2014, o 12:59
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Post autor: nockaut85 »

Witam. Przymierzam się do rejestracji mojego lexusa GS 4.3i F. Auto zakupione w UK więc trzeba parę rzeczy przerobić. Mianowicie lampy przednie. Czy ktoś z naszych specjalistów kiedyś robił taka operację?
Z tego co zaobserwowałem w innych markach, trzeba tylko przesunąć "pstrzyczek" przesłony... i z lewo stronnego robi się prawo stornne oswietlenoe drogowe. Fajnie jak by było tak łatwo w moim GS. W niektórych autach trzeba wymieniać soczewka i inne rzeczy lecz nie mam na ten temat bladego pojęcie.
RafalGS450H
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 sie 2017, o 22:00
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Irlandia
Kontakt:

Re: Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Post autor: RafalGS450H »

ziomek mi powiedzial ze trzeba przelozyc soczewke z wersji EU i po sprawie, udalo mi sie kupic soczewki jakis czas temu wiec jak juz zjade do PL to bede przerabiac
RafalGS450H
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 sie 2017, o 22:00
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Irlandia
Kontakt:

Re: Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Post autor: RafalGS450H »

wojtekS wyliczlaem na szybko ubezpieczenie przez rankomat i wyslo mi 2400zl za full oc+ac+nw itp itd, mysle ze wiec calkiem spoko, najtansze szlo wychaczyc za 900zl nawet :)
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Post autor: S600 »

Odkopie temat. Czy kolega nockaut85 poradził sobie z przeróbką ?
Potrzebuje komplet lamp do GS430 MK3 a używanych europejski w ogłoszeniach brak więc wpadłem na pomysł że kupię angielskie i przerobie. Czy ktoś z obecnych na forum może coś poradzić w tej kwestii?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Przeróbka reflektorów z UK na EU lexus GS III

Post autor: ledziu »

S600 pisze:Odkopie temat. Czy kolega nockaut85 poradził sobie z przeróbką ?
Potrzebuje komplet lamp do GS430 MK3 a używanych europejski w ogłoszeniach brak więc wpadłem na pomysł że kupię angielskie i przerobie. Czy ktoś z obecnych na forum może coś poradzić w tej kwestii?
Zadzwoń do Otwocka na ul. Niezapominajki 114 znajdziesz na google. Regeneracja lamp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ES”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości