rx300 I box dachowy

Problemy dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
Andrus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2018, o 18:22
Model Lexusa: rx/gs
Skąd:: Opole
Kontakt:

rx300 I box dachowy

Post autor: Andrus »

Witam, planuje kupic lexa rx300 pierwszej generacji, ale wielce prawdopodobne ze bede potrzebował w nim wiecej przestrzeni. Dlatego chciałbym zamotnowac do niego box dachowy. Czy ktoś się orientuje czy jest taka możliwość? bo z tego co widze ten model nie posiada relingów(a przynajmniej ten którego chce ich niema) wiec w takim przypadku wystarczy ze zakupie do niego przykladowo takie cos:
http://www.amos.auto.pl/produkt/d-t/
a na to box dachowy? I to starczy? może to i głupie pytanie, ale dość istotne dla mnie
Ostatnio zmieniony 15 gru 2018, o 03:37 przez Andrus, łącznie zmieniany 2 razy.
Andrus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2018, o 18:22
Model Lexusa: rx/gs
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: rx300 I box dachowy

Post autor: Andrus »

w sumie to sam znalazłem chyba odpowiedź na moje pytanie. doczytałem że prawdopodobnie na dachu, jest wejście na bagażnik dachowy z tak zwanym rowkiem T lub zwany inaczej T-profil. i to z takimi oznaczeniami powinno sie szukać belek, na które następnie zamontujemy box dachowy. rozpiętość cenowa belek, zaczyna się od 200zł, idąc wysoko w okolice 1000.
(informacja ta nie jest 100% pewna. potwierdzę ją dopiero gdy sam zamontuje takie cos na swoim aucie)
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: rx300 I box dachowy

Post autor: Gregor0388 »

Kolego sam ostatnio pisałem o relingach belkach ale nikt nie odpowiedział więc doszedłem do tego sam. Nie kupuj żadnych wynalazków bo raczej to nie będzie grało. Kup BELKI MOCOWANE W ORYGINALNE MIEJSCA RELINGOW są takie na aledrogo ja do swojego rx400h dałem 440zl. Solidne ładne i nie drogie. Pasuja idealnie a kiedy zmienisz auto zmieniasz adapter od belek. Też nie mam relingow a cena używanych to bagatela 2tys plus belki i box także podziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość