RX II zawieszenie pneumat

Problemy dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
patman2
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2017, o 23:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: świętokrzyskie
Kontakt:

RX II zawieszenie pneumat

Post autor: patman2 »

Jako że jest to mój pierwszy wątek na tym forum chciałbym wszystkich serdecznie powitać!
Rozglądam się od jakiegoś czasu za RX300 II gen 2004-2005. Z tego co widzę sporo egzemplarzy jest wyposażonych w pneumatyczne zawieszenie. Pytanie czy jest się czego obawiać w 12 letnim aucie? Chodzi oczywiście o awaryjność i koszty ewentualnych napraw. Czy w razie awarii można nadal poruszać się autem?
Oczywiście wszelkie uwagi dotyczące tego co koniecznie trzeba sprawdzić w w/w modelu przed zakupem bardzo mile widziane :)

Pozdrawiam
gorgu
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 08:15
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: gorgu »

Witam .Trochę odgrzebię kotleta.Mam do kupna RXa z 2004 roku z uszkodzoną zawiechą(przód leży i tył),stąd moje pytanie.Czy można jechać takim autem,czy tylko laweta wchodzi w grę. :fiu:
Awatar użytkownika
Artur pietryk
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2018, o 16:49
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: Artur pietryk »

Witam ,wszystkich i ja mam nowy zakup RX 300 kupiony w niemczech z padniętą zawiechą leży przód i tył pompa się załącza ale zero reakcji :angry: pomoże ktoś od czego zacząć ? posiadam tester diagnostyczny Delphi po diagnozie w zawieszeniu nie ma błędów ???
brodi
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 9 lis 2012, o 18:48
Model Lexusa: rx350
Skąd:: Krosno
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: brodi »

Podłączam się do tematu. Dziś zauważyłem że lewy przód wisi. Po włączeniu silnika wszystko ładnie się poziomuje. Działa obniżanie, działa podnoszenie, w czasie jazdy wszystko ok. Po kilku godzinach stania, jedna strona jednak siada. Nieszczelność? Wie ktoś gdzie z tym się udać?
Awatar użytkownika
linoch
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2017, o 19:43
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: linoch »

U mnie również po kilkugodzinnym postoju zawieszenie się obniża ...poprzedni właściciel mówił że tak ma być i podejrzewam że nie mylił się ..na co dzień pomykam zestawem i też tu powietrze ucieka i to jest norma wiec ja się nie przejmuję ....jak się podnosi i działa ...to nie ma co szukać dziury w całym
brodi
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 9 lis 2012, o 18:48
Model Lexusa: rx350
Skąd:: Krosno
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: brodi »

U mnie też zawsze ciut samo się obniżało i to było ok, ciut z każdej strony. Teraz jedna strona pada do zera
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: RX II zawieszenie pneumat

Post autor: przemosc »

Jak cos to mam do sprzedania przednie amortyzatory do pneumata
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości