Mk3 fotele wentylowane jak to działa. I pytanie o audio

Problemy dotyczące modelu GS
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mk3 fotele wentylowane jak to działa. I pytanie o audio

Post autor: Fifkers »

Chodzi chyba o to, że jest on nie tylko przy systemie ML.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Awatar użytkownika
ptu
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2017, o 11:10
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Śląskie
Kontakt:

Re: Mk3 fotele wentylowane jak to działa. I pytanie o audio

Post autor: ptu »

wojtekS pisze:A ta wtyczka opisana GPS to nie jest aby do wzmacniacza ? U mnie po prawej str bagażnika stoi wielki wzmacniacz z napisem Mark Levinson ???
Nie może być od wzmacniacza bo po pierwsze ma za dużo pinów, a po drugie gdzieś musi być wejście na nawigacje :wink:
Widać zresztą na tym zdjęciu. Czarne to antena GPS. Dodatkowo widać jeszcze 2 wtyczki wychodzące z obwodu antenty i są one od komputera nawigacji
Obrazek
Awatar użytkownika
ptu
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2017, o 11:10
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Śląskie
Kontakt:

Re: Mk3 fotele wentylowane jak to działa. I pytanie o audio

Post autor: ptu »

wojtekS pisze:Ciekawe więc jak owy wzmacniacz jest podłączony...

A co do tego wtyku w kółeczku to jeszcze pomyślałem sobie o kamerze cofania - może to to ?
Tez tak myślałem i najprawdopodobniej to właśnie będzie kamera cofania. Na zagranicznych forach piszą że to coś innego ale kamerę cofania też miałem w planach i w najbliższym czasie się dowiem do czego ta wtyczka :)

//edit
Pod niebieskie wejście można podłączyć kamerke
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Mk3 fotele wentylowane jak to działa. I pytanie o audio

Post autor: Dawid0ss »

Thorgal1 pisze:
HU54R pisze:
ad4m pisze:Warto podkreślić, że wentylowane jest niestety tylko samo siedzisko fotela a nie jego oparcie tak jak w niektórych innych samochodach marek premium.
Nie bardzo mogę się z tym zgodzić. U mnie na poziomie 1 chłodzenia faktycznie nie czuć na oparciu, ale już na 3 lekko dmucha. Ciekawe jak jest u innych?
rozbierałem i tak to wygląda, delikatnie kręci się na 1 :)

Obrazek
Thorgal, to GS450h 3gen ? Chcę właśnie to u siebie sprawdzić. Chłodzenie siedziska daje jak cholera, a oparcie nic. Czyli tam jest oddzielny wentyl jednak na plecy. Były posty, że wentyl jest tylko i wyłącznie pod siedziskiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości