Hak holowniczy GS 350 MkIII

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
chriss-ok
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2015, o 17:40
Model Lexusa: GS III 350 AWD
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Hak holowniczy GS 350 MkIII

Post autor: chriss-ok »

Witam, Mam zamiar zainstalować hak holowniczy do GS 350 MkIII problem w tym ze nigdzie nie mogę znaleźć poza salonem Lexus. Czy ktoś z was miał juz taki problem?
Awatar użytkownika
Seb-GS430
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 9 lut 2017, o 02:20
Model Lexusa: GS430 V8
Skąd:: Bristol, Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Hak holowniczy GS 350 MkIII

Post autor: Seb-GS430 »

Mam dokładnie ten sam problem, a nawet więcej..
Po kontakcie z jedną firmą, kyóra oferowała, że do wszystkich samochodów są w stanie zrobić haki na zamówienie okazało się, że do GS'a mk3 - NIE.. hm..
Auta nie chcę zmieniać, ale ciekawy jestem jak się temat rozwinie..

Ratuje to, że gdzieś przemierzając kilometry przez europę zdarzyło mi się mijać ten sam model z hakiem - więc jakieś rozwiązabie istnieje, osobiście jak będę w PL jeszcze zgłoszę się z samochodem do kilku firm i popytam.. :biggrin2:

P.S. Polecam przenieść do działu "modyfikacje" lub coś podobnego, podejrzewam że wtedy więcej osób zwróci ma to uwagę i może ktoś będzie w stanie pomóc.. :)
Audiofil V8.. :cenzura: :fiu:
Awatar użytkownika
maverick911
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 6 maja 2017, o 14:34
Model Lexusa: GS 300 MK 2 / RX 350 Mk 2
Skąd:: Siedlce \ Reykjavik
Kontakt:

Re: Hak holowniczy GS 350 MkIII

Post autor: maverick911 »

Chętnie bym pomógł nawet wywalając swój hak bo mnie drażni, ale pech bo mam MkII. Zasadniczo to mogę podjechać do gościa i zobaczyć czy ma i za ile. :LEXUS:
SOPRANO
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2018, o 19:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Hak holowniczy GS 350 MkIII

Post autor: SOPRANO »

Witam, chętnie odkupię hak holowniczy do gs mkII. Pozdro Łukasz tel +48 534708708
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości