[is220d] Oznakowanie szyby

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: tomekb »

wszystko zalezy bo v8 w landku pali 15 fakt ale 3 litrowka max 12
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: klexus »

Dobre tylko ze kierowca ma obserwowac droge a nie obrotomierz, niezle ile człowiek musi sie namęczyć z tym IS diesel żeby mógł sie nim cieszyć i czerpać przyjemność z jazdy
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: tomekb »

Ucislaw dobry wykład
Agusikm
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 2 lis 2010, o 21:26
Model Lexusa: IS220d
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: Agusikm »

Witam wszystkich po długiej przerwie :)

TomekB dziękuje za wiadomość :) Ostatnio nie miałam czasu wpadać zbyt często na forum ale obiecuję poprawę.

Ale wracając do tematu spalania Ucislaw dzięki wielkie za cenne wskazówki. Muszę przyznać, że auto jest wymagające i bardzo nie lubi 1 i 2 biegu ;)Wszystko co napisałeś zgadza się w 100%. Jak zeszłam na 16 to spalanie w zimie już mi troche spadło do 10,5l. Mam wrażenie, że samochód jeździ już o wiele lepiej. Jak tylko skończy się zima założę 17 i mam nadzieję, że sytuacja się unormuje. Ale jedno jest pewne muszę zwracać większą uwagę na styl jazdy i konkretne czynności. Powiadają, że przyzwyczajenie to druga natura człowieka dlatego też będę optymistką i dam radę.

pozdrawiam :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: tomekb »

Aga wkoncu pierwszy twój taki mocny diesel dasz rade ostatni moj golf 3 tdi 90KM tez 9l spalił
Ucislaw
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2011, o 14:23
Model Lexusa: IS220d
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: Ucislaw »

klexus pisze:Dobre tylko ze kierowca ma obserwowac droge a nie obrotomierz, niezle ile człowiek musi sie namęczyć z tym IS diesel żeby mógł sie nim cieszyć i czerpać przyjemność z jazdy
Myślę,że większość kierowców nie musi koncentrować się tylko na tym co się przed maską dzieje. Gwarantuję że po tygodniu takiej jazdy nie będzie potrzebny żaden wskaźnik chwilowego zużycia (a nie obrotościomierz). Poza tym wolę takiego diesla, który pali 10 litrów w mieście niż benzyniaka, który minimalnie spali 17 litrów. Nadmieniam, iż jest to mój pierwszy samochód z silnikiem wysokoprężnym i jestem z niego bardzo zadowolony.
Nie rozumię tego dlaczego ludzie na tym forum tak źle się wyrażają o tym silniku chociaż nigdy nie mieli doczynienia z IS-em w dieslu
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [is220d] Oznakowanie szyby

Post autor: forest »

nie wszyscy "jeżdżą" po diesel'u :D ... i miło mi że jesteś zadowolony z autka ("bo przecież o to w życiu chodzi") :D

aha.. jak już tu jestem to mam pytanie co do oznakowania szyby w IS200 ... ktoś kiedyś napisał że na szybach bocznych znajduje się jakieś oznakowanie z którego można wyczytać czy auto ma szpere czy nie... CHODZI O IS200 ;)
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości