[IS 200] Reflektory

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
PeBeD
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2017, o 18:32
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Konstantynów Łódzki
Kontakt:

[IS 200] Reflektory

Post autor: PeBeD »

Witam. Mam pytanie odnośnie reflektorów, muszę je wymienić a jestem trochę zielony. Sory :blush: jak taki temat już był, ale nie znalazłem bezpośredniej odpowiedzi na takie pytanie:
Mam :LEXUS: IS 200 z 2001, ale wersja przedliftowa z halogenowymi lampami. Znalazłem w internecie jedną dobrą ofertę z reflektorami poliftowymi, zapewne są to ksenony. Nie chcę przerabiać samochodu na takie lampy (gdzieś wyczytałem, że muszą być pewne standardy spełnione, np. jakieś spryskiwacze itd.). Zastanawiam się nad dwoma rzeczami. Czy da się je zamontować do mojego auta, wyglądają bardzo podobnie, ten sam kształt na zewnątrz, mocowania i wejścia na żarówki wyglądają podobnie i są w podobnym miejscu. Ewentualnie jak są trochę poprzesuwane to czy ktoś ogarnięty, albo nawet i ja dałbym radę to spasować? Oraz czy można do takich reflektorów wsadzić normalne żarówki halogenowe i wszystko będzie dobrze?? Klosz przynajmniej na zewnątrz wygląda bardzo podobnie.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [IS 200] Reflektory

Post autor: gmiter »

Kształt lamp przedlift - polift różnią sie. Ogólnie chcesz zrobic rzeźbę za którą stracisz dowód.
Przy xenonie musza byc spryskiwacze i samopoziomowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości