Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Post autor: ghostmateus »

kajzerski pisze:Chłopaki, nic tam nie wpychajcie,żadnych drutów, bo tylko rozwalicie sobie spryskiwacze.
Nie tędy droga.
Pod poszyciem maski, na wężykach, za trójnikiem a przed końcówką spryskiwacza, są zaworki zwrotne, które mają zapobiegać powrotowi płynu do zbiornika.
Ja miałem je zapchane, rozwierciłem je na szybko (prowizorka) i wszystko hula, a też jak Wy zacząłem od końcówek, ale tylko przedmuchałem-było ok, więc szukałem dalej.
Potwierdzam

Ja miałem u siebie dysze i rozbierałem je, to w nich są takie szufladki nie ma bezpośredniego przejścia między wlotem płynu a wylotem. Jak będziecie tam coś pchać to zniszczycie tylko dysze.
gniew43
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 09:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gostyń
Kontakt:

Re: Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Post autor: gniew43 »

Kurde, to te dysze idzie rozebrać?
Próbowałem coś tam podważyć, ale tak to mocno siedzi, że nie chciałem czegoś zniszczyć.
Awatar użytkownika
Kuki
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 12 sie 2014, o 17:55
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Post autor: Kuki »

gniew43 pisze:Kurde, to te dysze idzie rozebrać?
Próbowałem coś tam podważyć, ale tak to mocno siedzi, że nie chciałem czegoś zniszczyć.
Oni mówią o dyszach z polifta, te są płaskie :biggrin2: My mamy przedlift i nie rozbierzesz dyszy. Nic nie kombinuj tylko przepychaj otworki drutem i bedzie gitara :laugh1:
gniew43
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 09:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gostyń
Kontakt:

Re: Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Post autor: gniew43 »

No właśnie, dlatego coś mi tu nie pasowało :D Będę próbował bo dzisiaj miałem co innego do roboty.
Lex Luthor
Lex user
Posty: 141
Rejestracja: 10 lip 2015, o 10:26
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Problem z zapchanymi dyszami spryskiwacza

Post autor: Lex Luthor »

Mam problem z koncowka spryskiwacza do modelu Gs300 MK1. Sprawdzalem rurki, zamienialem miejscami spryskiwacze, jest ewidentnie zapchany. Drucikiem nie da sie tego przepchnac, czy jest jakis inny sposob? Czy to da sie rozebrac?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość