Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Arek-b
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2017, o 23:42
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Post autor: Arek-b »

Cześć,

Niedawno nabyłem IS350 2008 rok z USA. Mam kilka pytań:

1. Czy klapa bagażnika powinna sama się otwierać jak w IS200 czy trzeba ją ręką podnosić?
2. Podczas jazdy włącza i wyłącza się poduszka powietrzna pasażera? Zdarzało Wam się kiedyś?
3. Nie mogę poradzić sobie z ogrzewaniem, albo jest za zimno albo za gorąco. Jeżdżę na auto i sterowanie powietrzem zewn/wewn też na auto. Non stop chodzi a/c i zawsze na nogi wieje, a z górnych zimnym i muszę je zamykać.
4. Z pilota otwierają się wszystkie drzwi, podczas jazdy automatycznie zamykają się i po zgaszeniu auta, osoby z tylnych siedzeń nie mogą wyjść dopóki nie otworze przyciskiem od centralnego (blokady w tylnych drzwiach nie włączone).

Dzięki za pomoc. Gdyby ktoś potrzebował to mam polską instrukcję obsługi do is220/is250 do wysłania na e-mail.
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Post autor: thepowerofbeams »

Arek-b pisze:Cześć,

Niedawno nabyłem IS350 2008 rok z USA. Mam kilka pytań:

1. Czy klapa bagażnika powinna sama się otwierać jak w IS200 czy trzeba ją ręką podnosić?
2. Podczas jazdy włącza i wyłącza się poduszka powietrzna pasażera? Zdarzało Wam się kiedyś?
3. Nie mogę poradzić sobie z ogrzewaniem, albo jest za zimno albo za gorąco. Jeżdżę na auto i sterowanie powietrzem zewn/wewn też na auto. Non stop chodzi a/c i zawsze na nogi wieje, a z górnych zimnym i muszę je zamykać.
4. Z pilota otwierają się wszystkie drzwi, podczas jazdy automatycznie zamykają się i po zgaszeniu auta, osoby z tylnych siedzeń nie mogą wyjść dopóki nie otworze przyciskiem od centralnego (blokady w tylnych drzwiach nie włączone).

Dzięki za pomoc. Gdyby ktoś potrzebował to mam polską instrukcję obsługi do is220/is250 do wysłania na e-mail.

1. nie, tylko odskakuje,

2. coś nie gra może z wiązką pod fotelem lub przyciskiem w fotelu (pod dupą),

4. jest taka blokada antynapad, poszukaj na forum wyłącza się ją przyciskiem on/off pod pokretlem sciemniania/zjasninia podswietlenia deski.
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
Arek-b
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2017, o 23:42
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Post autor: Arek-b »

Dziękuję za odpowiedź.

Czy ktoś podpowie czy to normalne, że na auto zawsze chodzi klima?
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Post autor: mamut55 »

thepowerofbeams pisze: 2. Podczas jazdy włącza i wyłącza się poduszka powietrzna pasażera? Zdarzało Wam się kiedyś?
A podczas jazdy masz obok pasażera czy zawsze tylko kierowca? Bo jak nie masz pasażera to poduszka się wyłącza, a jak ktoś siedzi to się aktywuje automatycznie ;)
Arek-b
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2017, o 23:42
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Różne pytania IS350 (tylna klapa, air bag, ogrzewanie)

Post autor: Arek-b »

Z pasażerem, sprawdzę kostki.

A jak u Was na auto ogrzewanie, to klima zawsze chodzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości