Jak czyścić dywaniki welurowe?

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Jak czyścić dywaniki welurowe?

Post autor: raffi80 »

Podzielcie się proszę wiedzą i doświadczeniem w kwestii pielęgnacji dywaników welurowych. Czym je czyścicie? Jakich używacie środków?
Awatar użytkownika
Aleksanderu
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2015, o 22:20
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Legionowo/Warszawa
Kontakt:

Re: Jak czyścić dywaniki welurowe?

Post autor: Aleksanderu »

raffi80 pisze:Podzielcie się proszę wiedzą i doświadczeniem w kwestii pielęgnacji dywaników welurowych. Czym je czyścicie? Jakich używacie środków?
Swoje dywaniki myje razem z samochodem. Jadę na myjnie bezdotykową i płucze ciśnieniem, jeśli są naprawdę zapuszczone to trochę detergentu (Ten z myjni). Wkładam do bagażnika i jadę do domu na gazecie. Tam rozkładam aż wyschną.
One Fifty
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 gru 2016, o 19:46
Model Lexusa: Jeszcze żaden
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Jak czyścić dywaniki welurowe?

Post autor: One Fifty »

Myjka wysokociśnieniowa jest ok. Ja też tak zawsze myję, tylko raczej w lecie, żeby mogły szybko ociec i wyschnąć. Trochę proszku do prania na wierzch i już. Dobrze wypłukać i czyste jak łza.
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Jak czyścić dywaniki welurowe?

Post autor: raffi80 »

Dzięki. Też myślałem o myjni bezdotykowej, ale zastanawiałem się, czy ciśnienie nie będzie zbyt destrukcyjne na ten jak by nie patrzeć dość delikatny welur. No i kwestia schnięcia. Przy takiej pogodzie w zimnym garażu pewnie ze dwa dni zejdzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości