Cena kluczyka?

Problemy dotyczące modelu IS
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Cena kluczyka?

Post autor: raffi80 »

Witam!

Czy orientuje się ktoś, jaka jest cena kluczyka do IS 300 I gen.? Mnie przesłano informację z ASO, że koszt kluczyka ze zdalnym sterowaniem to - bagatela - 1457 zł brutto + koszt zaprogramowania 250 zł brutto. Wydaje mi się że kiedyś ten kluczyk był tańszy. Czy ktoś to potwierdzi?
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: Oliwier »

Masz na myśli że był tańszy w ASO ? W czasie się nie cofniemy :D Nie sądzę żeby ktoś podawał w ASO większa cenę niż jest w rzeczywistości , kojarzę że nasz partner ASO Lexus Puławska wyceniał już kluczyki , i była to taka cena :) Poza tym niestety polityka Toyoty w europie jest jaka jest , mnóstwo rzeczy nie jest już oferowane do IS-ów , pewnie innych starszych modeli też to się tyczy. Natomiast jako ciekawostkę powiem że pisałem z Japońskim serwisem i była każda część o którą pytałem :) No tylko potem te wysyłki i opłaty w pl robią cenę jeszcze trudniejszą do przełknięcia :P
https://www.facebook.com/JZS147pl
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: margolll »

Ja swego czasu jak bylem zapytac w ASO Toyota w Bielsku to tez mi wyliczyli ze jest to koszt w granicach ok 1500zł takze cie nie kreca bo tyle to u nich kosztuje. Za te pieniadze nie warto
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: XYZ »

Jeśli ktoś jest mądra głowa, to bez problemu dorobi sobie kluczyk za 150 zł góra.
Awatar użytkownika
darek007
Lex user
Posty: 160
Rejestracja: 1 sie 2015, o 23:35
Model Lexusa: IS200
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: darek007 »

Na allegro dostaniesz kluczyk, nawet z otwieranym grotem za około 50 zł. W połowie roku gość za dorobienie krzyczał kolejne 50 zł. wiec w 100 może 150 zł jesteś w stenie sie zamknąć. Bebechy przekładasz ze starego klucza, a grot zrobi specjalista.
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: raffi80 »

Oliwier pisze:Masz na myśli że był tańszy w ASO ? W czasie się nie cofniemy :D Nie sądzę żeby ktoś podawał w ASO większa cenę niż jest w rzeczywistości , kojarzę że nasz partner ASO Lexus Puławska wyceniał już kluczyki , i była to taka cena :) Poza tym niestety polityka Toyoty w europie jest jaka jest , mnóstwo rzeczy nie jest już oferowane do IS-ów , pewnie innych starszych modeli też to się tyczy. Natomiast jako ciekawostkę powiem że pisałem z Japońskim serwisem i była każda część o którą pytałem :) No tylko potem te wysyłki i opłaty w pl robią cenę jeszcze trudniejszą do przełknięcia :P
Nie trzeba się rzecz jasna cofać w czasie. Wystarczy, że w innym ASO podali inną cenę.
Wiem, że ceny za części się zmieniają, i to znacząco. Na przykład kiedyś interesowałem się gałką zmiany biegów. W ASO kosztowała wówczas ~ 700 zł, a "za jakiś czas" kupiłem ją w tym samym miejscu za około dwa razy mniej.
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: raffi80 »

darek007 pisze:Na allegro dostaniesz kluczyk, nawet z otwieranym grotem za około 50 zł. W połowie roku gość za dorobienie krzyczał kolejne 50 zł. wiec w 100 może 150 zł jesteś w stenie sie zamknąć. Bebechy przekładasz ze starego klucza, a grot zrobi specjalista.
Ja akurat nie potrzebuję nowego grota, tylko nowej obudowy. Podróbki mnie brzydzą, więc na pewno nie kupię. Wychodzi na to, że na Ebay-u są tańsze.
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: Oliwier »

raffi80 pisze: (...) Podróbki mnie brzydzą, więc na pewno nie kupię. (...).
Popieram :ok:
https://www.facebook.com/JZS147pl
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: raffi80 »

http://www.ebay.pl/itm/LEXUS-OEM-FACTOR ... SwiCRUbMbJ

Na tej aukcji kluczyk jest bez elektroniki, ale pytanie, czy jest to obudowa do zdalnego sterowania?
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Cena kluczyka?

Post autor: XYZ »

Ja kupowałem tutaj. http://kluczyki.otwarte24.pl/Lexus Super wykonanie, wygląda jak oryginał. Mogę ci cyknąć fotkę jak chcesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości