Przy skręcie przeskok koła is 200d

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: carinus »

Też to odczuwam w RX-ie jak wyjeżdżam tyłem z podwórka na ulicę i już pomyślałem nad poprawą geometrii zawieszenia.
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: lexgs »

Byl jakis czas temu watek na ten temat

Mam w GSie identycznie, zimno, mokro, letnie opony i max skret - 'przeskakuje', zwlaszcza na gorszej nawierzchni, typu jakas kostka. Wyglada na to, ze zjawisko ewidentnie wystepuje jak przednie opony maja slaba przyczepnosc. Chyba ten typ tak ma, ja sie specjalnie tym nie przejmuje, natomiast w starym bmw tego nie mialem..

pzdr
Awatar użytkownika
piasek1985
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 mar 2016, o 13:21
Model Lexusa: LS430
Skąd:: UK - Surrey
Lokalizacja: Surrey UK
Kontakt:

Post autor: piasek1985 »

To chyba przypadlosc kazdej tylno napedowki, mam tak w ls430, ale miałem tez w bmw z3 i e60.
Victor
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: IS200d
Skąd:: Lpu
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: Victor »

Kiedyś dawno temu miałem e46,jakiś czas temu e 60,gwiazdę w204 i w żadnym z tych modeli takiego problemu nie było noe wspomnę o wszystkich autach które miałem na przedni naped . Oponę fakt mam 205/55/16 continental i jakies 5-6mm bieżnika,faktycznie lato ale tu gdzie mieszkam zimy brakuje a raczej śniegu czasem jakiś przymrozek do -5 występuje . Wiec to troche żałosne ze takie klimaty występują zwłaszcza na cene marki i kiedy siedzi jakiś znajomy a ty ruszasz a on patrzy na ciebie z mina jak byś miał furę rozjeb..
tofex
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 8 lis 2011, o 08:24
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: tofex »

Ale za to promień zawracania masz taki jak w kompakcie :biggrin2: . Wystarczy delikatnie odkręcić od maksymalnego skrętu, bądź jechać bardzo delikatnie i problem znika.
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: Kafecz »

tofex pisze:Ale za to promień zawracania masz taki jak w kompakcie :biggrin2: . Wystarczy delikatnie odkręcić od maksymalnego skrętu, bądź jechać bardzo delikatnie i problem znika.
W sumie racja. Ale to troche dziwne nie uwazasz? W e61 tego nie mialem a parkuje w tym samym miejscu, tak samo mam ciasno i tyle samo razy musialem sie lamac czy to gs czy e61.
Awatar użytkownika
zak640
Lex user
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2015, o 08:54
Model Lexusa: LS600hL
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: Przy skręcie przeskok koła is 200d

Post autor: zak640 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości