Woda w bagażniku IS200 Sedan

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: endrju1 »

Sprawdziliśmy, 2 osoby spokojnie mogą w bagażniku podróżować :)
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: rafiq2144 »

Ale to chyba niezbyt duze osoby, albo jakos skompresowane mocno musialyby byc :D tak btw, na tym skladaniu blach(okolice wneki bagaznika, gdzie sklada sie nadkole z reszta) mieliscie tez rdze i to jest czesty przypadek? Bo zastanawiam sie jak do tego tematu podejsc, mam juz plan, ale to na wiosne zrobie.
kubuszi
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 15 gru 2014, o 18:01
Model Lexusa: is200
Skąd:: Ustrzyki Dln.
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: kubuszi »

Witam, odgrzewam starego kotleta ale wlewa mi się woda do bagaja. Winowajcą jest prawdopodobnie rozszczelnienie łączenie blach między blotnikiem a podszybiem tylnej szyby, zaraz przy uszczelce klapy bagażnika. Jest jakiś patent na to?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: endrju1 »

Może silikon dekarski jak w niewidocznym miejscu. Taki silikon jest elastyczny i nawet jak blachy między sobą będą pracować to nie będzie się rozszczelniać.
kubuszi
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 15 gru 2014, o 18:01
Model Lexusa: is200
Skąd:: Ustrzyki Dln.
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: kubuszi »

endrju1 a Ty jak sobie z tym poradziłeś?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: endrju1 »

Z jednej strony właśnie silikon dekarski, z drugiej kapie o wiele mniej (jak całą noc leje to kilkanaście kropel), na razie nie miałem kiedy ruszyć, ale chcę wyszlifować to łączenie, zakonserwować i dać silikon.
U mnie jest to łączenie błotnika do podszybia, prawdopodobnie blachy między sobą pracują, zwłaszcza że moje auto podobno było po lekkim uderzeniu w tył.
Awatar użytkownika
osvch
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 wrz 2019, o 22:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: osvch »

U mnie znów woda zbiera się w tym miejscu, nie mam pojęcia skąd leci. Poprzedni właściciel już trochę nałożył silikonu ale wody naprawdę dużo się zbiera.
Czy u was też zauważyliście wodę w tym miejscu? Nawet widać jaśniejszy punkt - odbicie światła od wody. Obrazek
Awatar użytkownika
Kuki
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 12 sie 2014, o 17:55
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: Kuki »

osvch pisze:U mnie znów woda zbiera się w tym miejscu, nie mam pojęcia skąd leci. Poprzedni właściciel już trochę nałożył silikonu ale wody naprawdę dużo się zbiera.
Czy u was też zauważyliście wodę w tym miejscu? Nawet widać jaśniejszy punkt - odbicie światła od wody. Obrazek
Podnieś uszczelkę nad miejscem przecieku, wdlug mnie tam już koroduje możne dziury są w poszyciu i woda tamtędy leci. Z tego co widać na foto coś w tym miejscu było czarowane.
terenial
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2019, o 13:30
Model Lexusa: IS
Skąd:: Lubin
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Woda w bagażniku IS200 Sedan

Post autor: terenial »

miejmy nadzieję, że czarowanie było w dobrej wierze. Mój Leksik spisuje się na medal. Nie mam jeszcze problemu z tematu, ale dla spokoju zajrzę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości