Sprężyny obniżające lexus is 200 eibach czy vogland ? pilne

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: Sprężyny obniżające lexus is 200 eibach czy vogland ? pi

Post autor: tomcio105 »

kskarol217 pisze:Oprócz wyżej wymienionych springów dostępne są żółte Apexy -35mm. Chwilę na tym jeździłem i w praktyce są one tylko do obniżenia, bo własności są bardzo zbliżone do seryjnych. Estetycznie wygląda super, bo obniżenie rzeczywiście jest równe, natomiast są przyjemne i komfortowe (nie są twarde).

A zawieszenie KONI to będzie beton :D dobre na tor, jednakże na co dzień polecam się zastanowić :D

Ja właśnie kupiłem te Apexy od kolesia co poszedł w gwint (mnie gwint w ogóle nie interesuje, nawet za pół darmo) i dokładnie to samo usłyszałem, że obniżają o te -35 mm, ale jeździ się na nich prawie jak na ori no i jakby nie było to bez problemu można je założyć na ori amory.. Jak je założę i już będę miał trochę na nich nalatane to będę w stanie to potwierdzić lub zaprzeczyć :)
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Sprężyny obniżające lexus is 200 eibach czy vogland ? pi

Post autor: WoznY »

Ja u siebie założyłem Voglandy, auto wkoncu zaczelo sie prowadzić jak należy, jeżeli kanapowy zawias zaczyna przeszkadzac to polecam. Założone do oryginalnych amorków, auto wg mnie lepiej wybiera dziury, jest o wiele stabilniejsze i nie buja się jak żuk
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości