Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Problemy dotyczące modelu IS
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: Yarecki »

Pepe_GD pisze:Szkoda że nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie i musisz się ponowie wyszumieć malkontencie.

Znawca od wszystkiego :laugh1:
Yarecki pisze:Co do mojej wiedzy, doświadczenia to nie musze nikomu nic udowadniać
To po co się odzywasz? Jeśli oczerniasz jakąś firmę/ produkt to udowodnij to, że robią lipę i nie bądź gołosłowny ;)

Wesołych ;)
Skoro chcesz się porzucać błotem to wróć do swojego podwórka.
Jakbyś rozumiał text pisany to dawno opisałem efekt takiego wykonania w pierwszym moim poście tego wątku dla ułatwienia bo widzę że nie nadążasz.
Skoro taki wysiłek jest dla Ciebie zbyt wielki to nie znajdziemy porozumienia a na pewno merytorycznego Mr Google Profesor :biggrin2:
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: endrju1 »

A ja polecam tam poliuretan czerwony, miękki jak oem, ale bardzo wytrzymały. Sam już sporo kilometrów na tym przejechałem i się trzyma.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: baniaq »

Też jeżdżę na poliuretanie, ale jest to tuleja pełna, dlatego musicie być świadomi, że:

1. Auto znacznie łatwiej kontrolować.
2. Koleiny znacznie bardziej ciągną.
3. Mocniej "czuć drogę" na kierownicy, i budzie - wszystkie nierówności, koleiny, etc. (mimo że mam gwint na pillowballach, czyli praktycznie na sztywno do budy, to odczułem różnicę po założeniu poliuretanów)

Jak dla mnie super mod, bo auto znacznie lepiej się prowadzi (zwłaszcza jak stare tuleje się porwały), ALE jak ktoś jest delikatny, to lepiej się zastanowić :)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: Pepe_GD »

Panowie Yarecki i tak zaraz Was pojedzie, że założyliście ścierwo i wybijecie sobie zęby :biggrin2:


Yarecki pisze:Skoro chcesz się porzucać błotem to wróć do swojego podwórka.
Jakbyś rozumiał text pisany to dawno opisałem efekt takiego wykonania w pierwszym moim poście tego wątku dla ułatwienia bo widzę że nie nadążasz.
Skoro taki wysiłek jest dla Ciebie zbyt wielki to nie znajdziemy porozumienia a na pewno merytorycznego Mr Google Profesor :biggrin2:
Nikt Cię tu błotem nie obrzuca, słowo malkontent nie jest obraźliwym.

Chodzi o to że nie miałeś zapewne tego produktu w ręku, nie wiesz chociaż by z jakiej mieszanki gumy został zrobiony produkt a się wypowiadasz na takim poziomie jak byś robił dogłębne testy i analizę produktu. A co do jednego z Twoich zarzutów to guma jest wklejona.

To jak ten element już pracuje i nie spełnia tłumienia jak OEM to już każdego indywidualna sprawa.Firma regenerująca na samym początku informuje że będzie sztywniej i słabiej tłumił a element wykonany w taki sposób używa się między innymi w sporcie do jazdy na torze, więc kupujący świadomie podejmuje decyzje.
baniaq pisze:Jak dla mnie super mod, bo auto znacznie lepiej się prowadzi (zwłaszcza jak stare tuleje się porwały), ALE jak ktoś jest delikatny, to lepiej się zastanowić :)
I oto w tym wszystkim chodzi, by w końcu lex się zaczął pewniej prowadzić :ok:
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: tomekb »

Też mam pełne tuleje z innej firmy po regeneracji lewa strona trzyma już 70000km a prawa wymienialem nie dawno ponownie bo uszkodzilem ją wraz z pokrzywiona felga wg mnie za tafirma cenę rewelacja
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: Yarecki »

Pepe_GD pisze:Panowie Yarecki i tak zaraz Was pojedzie, że założyliście ścierwo i wybijecie sobie zęby :biggrin2:


Yarecki pisze:Skoro chcesz się porzucać błotem to wróć do swojego podwórka.
Jakbyś rozumiał text pisany to dawno opisałem efekt takiego wykonania w pierwszym moim poście tego wątku dla ułatwienia bo widzę że nie nadążasz.
Skoro taki wysiłek jest dla Ciebie zbyt wielki to nie znajdziemy porozumienia a na pewno merytorycznego Mr Google Profesor :biggrin2:
Nikt Cię tu błotem nie obrzuca, słowo malkontent nie jest obraźliwym.

Chodzi o to że nie miałeś zapewne tego produktu w ręku, nie wiesz chociaż by z jakiej mieszanki gumy został zrobiony produkt a się wypowiadasz na takim poziomie jak byś robił dogłębne testy i analizę produktu. A co do jednego z Twoich zarzutów to guma jest wklejona.

To jak ten element już pracuje i nie spełnia tłumienia jak OEM to już każdego indywidualna sprawa.Firma regenerująca na samym początku informuje że będzie sztywniej i słabiej tłumił a element wykonany w taki sposób używa się między innymi w sporcie do jazdy na torze, więc kupujący świadomie podejmuje decyzje.
baniaq pisze:Jak dla mnie super mod, bo auto znacznie lepiej się prowadzi (zwłaszcza jak stare tuleje się porwały), ALE jak ktoś jest delikatny, to lepiej się zastanowić :)
I oto w tym wszystkim chodzi, by w końcu lex się zaczął pewniej prowadzić :ok:
Powiem inaczej bo nadal nie trybisz.
Dziecko drogie :crazy: powiem tak, gówno widziałeś i gówno wiesz co ja widziałem robię i wiem.
W przeciwieństwie do Ciebie, gdybym tego w łapie nie miał i na aucie to bym słowa nie zamienił w tej kwestii.
Nie tak jak Ty forumowy, googlowy forwarder spamu.
Poza Tym powiedziałem też że dla mnie możesz na sztywno zawias spawać.
Jakbym chciał jeździć taczką to bym nie kupił lexa czy to tak trudno wyłuskać z wypowiedzi.
Większość użytkowników szuka rozwiązania takiego jak fabryczne lub bardzo zbliżonego.
To co Kolega BANIAQ wyżej napisał te całe poly itd. to są rozwiązania hardcorowe które zmieniają o 180 stopni charakterystykę auta, ale nie są to rozwiązania w żaden sposób zbliżone do OEM.
Z każdego auta można zrobić taczkę, jeśli ktoś robi to bo lubi ok, do sportu ok, ale z is200 taka wyścigówka jak ze mnie kosmonauta :crazy: :lol:
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: Pepe_GD »

Każdy niech wstawi to co uważa dla siebie za lepsze, czy to poli, oem czy regenerowane a nawet niech zaspawa zawias jak ma ochotę.
Yarecki pisze:Jakbym chciał jeździć taczką to bym nie kupił lexa czy to tak trudno wyłuskać z wypowiedzi.
To Ty, jak widzisz wiele osób na forum szuka również rozwiązania by usztywnić lexa, kosztem komfortu. Nie każdy idzie w OEM jak Ty, jedni chcą mieć wygodną kanape a inni auto, które dobrze się prowadzi i kontroluje. Zaczniesz teraz wszystkich na forum hejtować za to że szukają innego rozwiązania niż OEM i nie zgadzają się z Tobą w poglądach?

Daj sobie spokój, jak widzisz grono ludzi jeździ na poli, zawiasach, na glebie z dodatkowymi rozpórkami, a Ty się uczepiłeś tej regeneracji ;)
duth
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 30 cze 2014, o 21:06
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Myszków
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: duth »

Od kilku dni fabryczne tuleje w drążku reakcyjnym mam zastąpione czerwonymi tulejkami z GT4.
Pierwsze wrażenia są tylko na plus, nie odczułem zmniejszenia komfortu, wszystko działa jak należy... mało tego ciągle borykałem się z problemem drgającej kierownicy przy hamowaniu, który po wymianie tych dwóch tulejek zniknął.
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: GOLDI »

duth
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 30 cze 2014, o 21:06
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Myszków
Kontakt:

Re: Tuleja wahacza przedniego - drążka reakcyjnego

Post autor: duth »

http://allegro.pl/tuleja-wahacza-przod- ... 44440.html

być może te z Olkusza też pasują, ale naczytałem się dużo dobrego o tych z GT4.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości