Podłokietnik

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: jordi007 »

kupiłes orginał czy z jakiegos innego auta ?
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: jordi007 »

Witam
Panowie prosze o pomoc zakupiłem dzisiaj podłokietnik (z angola) wszytko mi prawie pasuje tylko dwie rzeczy :
- zamontowałem tylko na dwie sruby, tylne blizej tylnej popielniczki wiecej nie miałem otworów
- i nie mam mozliwosci montazu osłony co idzie od spody bo jak załoze to nie pokrywaja sie z bocznymi śrubami co sie przykreca podłokietnik do stelarza

wsumie skierowane pytania do osób ktore wstawiały podłokietnik. dodam tylko ze usunałem ta blaszke nad linka od recznego bo wogole bym nie mogł przykrecic podłokietnika, pewnie cos zmaniłem i dlatego sie zwracam o pomoc do was :ok
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: endrju1 »

W sumie już nie pamiętam jak ja montowałem ten podłokietnik, ale pamiętam, że oprócz tego że trzyma się tylko na 2 śrubach (bo w tunelu nie ma miejsca na pozostałe) to więcej żadnych problemów nie miałem.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: jordi007 »

Ok. Temat ogarnięty poprostu trzeba więcej siły i da radę naciągnąć, i naprawdę nie sądziłem że tyle wygody i przyjemności z jazdy przynieść.
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: tomcio105 »

jordi007 pisze:Ok. Temat ogarnięty poprostu trzeba więcej siły i da radę naciągnąć, i naprawdę nie sądziłem że tyle wygody i przyjemności z jazdy przynieść.
Gdzie zdobyłeś podłokietnik :) ? I za ile jeśli można spytać :)
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: jordi007 »

Standard riki ;-) dobrze ze mam blisko do niego w ostatnim momencie go zaklepalem a samochody jeszcze nie przyjechały 300 zł ale naprawdę warto
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: endrju1 »

Potwierdzam. Obok sprawnego sprzęgła i szpery jeden z najfajniejszych modow jakie wykonałem.
Kamilas
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2016, o 21:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Chodzież
Kontakt:

Podłokietnik

Post autor: Kamilas »

Jakby ktoś miał podłokietnik tez chętnie odkupie :))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: tomcio105 »

endrju1 pisze:Potwierdzam. Obok sprawnego sprzęgła i szpery jeden z najfajniejszych modow jakie wykonałem.
Ja kupiłem okazjonalnie. Mam automat i jeśli ktoś mi powie, że przy manualu wbija biegi mając na nim łokieć to go wyśmieję :sarcastic: Przy automacie wygodna sprawa, przy manualu moim zdaniem jest zdecydowanie za krótki i przydaje się dopiero jak już nie masz wyższego biegu do wbicia :) ale jeśli komuś odpowiada to super, u mnie się sprawdził :)
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: endrju1 »

Mi pasuje idealnie (łokieć na ok 4-5cm albo i więcej spoczywa na podłokietniku i gałka wpada idealnie w dłoń), możliwe że wajcha automatu jest w innym miejscu, albo masz krótszą rękę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości