Podłokietnik

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: tomcio105 »

endrju1 pisze:Mi pasuje idealnie (łokieć na ok 4-5cm albo i więcej spoczywa na podłokietniku i gałka wpada idealnie w dłoń), możliwe że wajcha automatu jest w innym miejscu, albo masz krótszą rękę.
No właśnie potwierdziłeś moje słowa łokieć na ok 4-5 cm :) moim zdaniem to jest malutko...
Tak czy siak moim zdaniem jest to fajna sprawa, ale tak jak wyżej napisałem jest krótki jak np. porównać go do GS 300 mk1 czy mk2..
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: endrju1 »

Po wrzuceniu 6ki (albo 2 lub 4) masz pełne oparcie na podłokietniku.
friss
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 7 lis 2017, o 14:00
Model Lexusa: is200
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Podłokietnik

Post autor: friss »

Panowie, jestem kolejna osoba która napotyka problemy przy operacji "podłokietnik na pokład". WIec tak:
1) Wyjąłem tunel środkowy
2) Z tunelu zdemontowałem schowek z pokrywką
3) Zdemontowałem blaszkę nad linką ręcznego i przymierzyłem podłokietnik w to miejsce, czyli montuje się na te 2 śruby po tej blaszce + 2 śruby w miejsce zaklejone czarnymi plastrami

i teraz pytanie za 100 punktów: jak ja mam połączyć podłokietnik z tunelem, domyślam się, że najpierw muszę jakoś przymocować schowek od podłokietnika z tunelem + tylnymi uchwytami na kubki (?)

Ktoś pomoże?

https://www.youtube.com/watch?v=at25NwUKnuI znalazlem jeszcze ten filmik - czyli rozumiem ze musze odkrecic skorzana czesc podlokietnika i jakos przecisnac wtedy tunel ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości