Opony bieżnikowane zima

Pytania oraz informacje ogólne związane z Przeniesieniem napędu
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Opony bieżnikowane zima

Post autor: michalm320 »

Ja bym się bał na bieżnikowanych jeździć z uwagi na to iż potrafią się taki opony rozwarstwić. Z dwojga złego wolałbym już używki kupić. Do Lexa w tym roku zakupiłem Fulde Montero 3. Za kpl. nówek zapłaciłem 1200zł więc nie ma jakiejś tragedii.
Obrazek
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Opony bieżnikowane zima

Post autor: lukas78 »

Z mojego doświadczenia z czystym sumieniem polecam Kleberki - w zeszłym roku przed zimą zakupiłem komplet nowych opon 16" - rewelka - auto klei się niesamowicie do śniegu i błota :ok: - i jest przy tym cichą oponą.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Opony bieżnikowane zima

Post autor: maxkow »

To i ja sie wypowiem odnosnie opon bieznikowanych . Osobiscie nie mam na zime bieznikowanych opon , obecnie mam nowe Toyo , ale gdybym ich nie kupil w mega okazyjnej cenie to zakupilbym bieznikowane opony. Osobiscie tez bylem nastawiony anty do bieznikowanych opon do czasu az moj wspolnik nie zakupil 2lata temu do mercedesa CLK kompresora bieznikowanych opon firmy Gold gum 16 " lata na nich do dzisiaj i jest bardzo zadowolony opony sa dosyc miekkie bieznik jest taki sam jak w oponach conti starszy model , na zimowkach zrobione ok 15-17tys km nic sie nie rozwarstwia sa dosyc ciche , przy wywazeniu wulkanizatorzy byli w szoku jak male odwazniki dodali wywazajac felgi , nic sie nie rozwarstwia guma nie odpada i zarowno na wodzie jak i w sniegu daja rade. Wiekszosc opini jak podajecie nie zgadzaja sie z tym co wychodzi w praktyce przynajmniej jesli chodzi o firme Gold gum , nie wiem jak to sie ma do innych wulkaznizowanych opon. Ja osobiscie zamiast zdechlatej zimowki wolalbym kupic bieznikowane opony firmy gold gum . Przeprowadzilismy nawet probe na niemieckiej autostradzie i pocisnelismy na bieznikowanych oponach powyzej 200km/h i nic sie nie dzialo kierownica nie wpadala w jakies niepokajace wibracje ani bieznik sie nie rozlecial.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Opony bieżnikowane zima

Post autor: passat1978 »

odnośnie firmy Glob gum a nie Gold gum jak sie orientowałem na opolszczyźnie to też usłyszłem tylko dobre :ok: opinie choć sam wolałem kupić opony z półke ekonomiczną ale nową.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości