[is200] tuleje

Problemy dotyczące modelu IS
Prezes
Lex user
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2010, o 18:22
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: KOŁOBRZEG
Lokalizacja: KOŁOBRZEG
Kontakt:

Re: tuleje

Post autor: Prezes »

Ok dzieki . to czekam na wiesci.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: tuleje

Post autor: dS »

dS pisze:no to ja musiałem trafić na jakąś promocję :biggrin2:
Obrazek
Z tarczami z iParts wyszła straszna lipa. Po kilku dniach dostałem tel z informacją że zamówionego towaru nie ma, więc mi go nie sprzedadzą. Dziwne bo w momencie przyjmowania zamówienia, jak i później, stan magazynowy informował że jednak towar był, i to w niemałej ilości. Na pytanie - to kiedy będzie ? - uzyskałem odp że 2-3tygodnie. :crazy: Stwierdziłem że wymiana nie jest jakaś pilna to spoko poczekam. Ale wtedy tarcze będą już nie po 90zł/szt tylko po 149zł/szt. Ale ja kupiłem je za 90zł/szt a nie 150zł więc nie mam zamiaru nic dopłacać. W takim razie oni anulują moje zamówienie i oddadzą pieniądze bo za tyle to mi nie sprzedadzą.

Jednym słowem PADAKA. Osobiście na pewno już z ich sklepu nie skorzystam bo nie wiadomo czy podane ceny to jakiś przekręt czy nie, czy kurier z towarem dojedzie na drugi dzień czy za tydzień, czy może tak jak teraz będę musiał bujać i czekać na zwrot własnych pieniędzy.

Tarcze zakupiłem sobie w InterCarsie za 120zł/szt , trochę drożej ale dowóz miałem za free i były na następny dzień :ok:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
jackwolf
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2011, o 22:39
Model Lexusa: is300
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: [is200] tuleje

Post autor: jackwolf »

gdzie w Gdańsku zregeneruje, może ktoś pomoże ?
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200] tuleje

Post autor: tomekb »

wyslij je Do lex kliniki będą super zregenerowane :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości