Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Pytania oraz informacje ogólne związane z Przeniesieniem napędu
ODPOWIEDZ
emileDwa
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2016, o 21:46
Model Lexusa: gx 470
Skąd:: katowice
Kontakt:

Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: emileDwa »

Mam ogromne pytanie do jakiegoś sprawnego człowieka. Posiadam w swoim staruszku skrzynie automatyczną o oznaczeniu A750F . Problem polega na tym , iż auto nie jedzie na żadnym biegu, co więcej jak wrzucam z P na R to strasznie harczy tak jakby nie było sprzegła. Moje pytanie brzmi : czy skrzynia do wymiany czy da się zrobić to jakoś w miarę tanio?
One Fifty
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 gru 2016, o 19:46
Model Lexusa: Jeszcze żaden
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Lexus GX 470

Post autor: One Fifty »

Ile masz przejechane na tej skrzyni? Olej był wymieniany? Ta skrzynia jest montowana w wielu modelach Toyoty, ze znalezieniem nowej w przypadku totalnej padaczki,(szczerze - nie słyszałem jeszcze o takim przypadku) nie będzie problemu. Zaloguj się na forum Land Cruisera i spytaj Rokfora albo Kylona. Oni ogarniają te tematy, a Kylon ma w Wawie nawet słynny na całą Polskę warsztat. Każdą Toyotę 4x4 zna na wylot - umówmy się, technicznie to Land Cruiser Prado.

Pozdro
emileDwa
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2016, o 21:46
Model Lexusa: gx 470
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: Lexus GX 470

Post autor: emileDwa »

One Fifty pisze:Ile masz przejechane na tej skrzyni? Olej był wymieniany? Ta skrzynia jest montowana w wielu modelach Toyoty, ze znalezieniem nowej w przypadku totalnej padaczki,(szczerze - nie słyszałem jeszcze o takim przypadku) nie będzie problemu. Zaloguj się na forum Land Cruisera i spytaj Rokfora albo Kylona. Oni ogarniają te tematy, a Kylon ma w Wawie nawet słynny na całą Polskę warsztat. Każdą Toyotę 4x4 zna na wylot - umówmy się, technicznie to Land Cruiser Prado.

Pozdro

stary wielki dzieki za pomoc mam tam najechane ok 400 tys olej wymieniałem 70 tys temu
juz ich szukam
Awatar użytkownika
kpk
Lex user
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:57
Model Lexusa: RX350 MK3. Był LS430
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: Lexus GX 470

Post autor: kpk »

One Fifty pisze:.... a Kylon ma w Wawie nawet słynny na całą Polskę warsztat. ....
Pozdro
Jeśli można wiedzieć, to który to taki słynny warsztat w wawie?
Pozdrawiam
LS430 sprzedany.
One Fifty
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 gru 2016, o 19:46
Model Lexusa: Jeszcze żaden
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: One Fifty »

Nie wiem czy można tutaj tak reklamować firmy, ja nie mam z nią jednak nic wspólnego. Parę razy kupowałem tam graty do HZJ70. Wyprawa4x4.pl

Pozdro
Troy
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2013, o 23:04
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: Troy »

SAMKO
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: carinus »

Zapraszam kolegę z tym samochodem na forum Land Cruiser,gdyż jest to inna wersja LC 80 i bliżej mu do terenowych niż plaskaczy.
One Fifty
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 gru 2016, o 19:46
Model Lexusa: Jeszcze żaden
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: One Fifty »

Raczej 120. ;-) Ale też terenowy i tam jest kopalnia wiedzy na jego temat.
Awatar użytkownika
drnostromo
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 23 paź 2018, o 13:12
Model Lexusa: GX470
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus GX470 problem ze skrzynią.

Post autor: drnostromo »

To jest hybryda łącząca silnik od TLC J100 z zawieszniem i ramą od TLC J120; część nadwozia pasuje od TLC J120, a część ma duszę Lexusa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości