lexus ls 430 zawieszenie

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
piotrekp95
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 18:33
Model Lexusa: ls 430
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: piotrekp95 »

Witam, od wczoraj jeżdżę Ls 430 2004 z rynku USA .Samochodem jeżdzi się fantastycznie-dzisiaj wziąłem instrukcję obsługi do ręki i czytam na temat użytkowania zawieszenia i okazuje się że u mnie na desce nie ma dwóch klawiszy do regulacji zawieszenia sport/normal [charakterystyka zawieszenia] oraz high/normal [wysokosc zawieszenia] czy to oznacza że mój egzemplarz nie ma pneumatyki tylko normalne amortyzatory ? W katalogu znalazłem informacje że wersja poliftowa miała w standardzie zawieszenie pneumatyczne. Czy mógłby ktoś mi coś podpowiedzieć ? Pozdrawiam Piotr
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: owczar »

Tak, zgadza się. Nie masz pneumatyki.

Poliftowe wersje nie miały w standardzie pneumatyki. Pneumatyka była tylko w wersji Ultra Luxury na rynek USA.
piotrekp95
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 18:33
Model Lexusa: ls 430
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: piotrekp95 »

Tak też przypuszczałem,bo nie słyszałem kompresora, ani też nie dostrzegłem aby się jakoś szczególnie obniżał.Jak wygląda sprawa z dostępnością amortyzatorów , czy sa jakieś firmowe zamienniki,czy tylko orginały jak to wygląda cenowo.Samochód ma 204 tys i w zasadzie po 300km wczoraj wybiera nierówności bardzo ładnie.Przy okazji kolego Owczar chciałem b.podziękować za twoje bardzo konstruktywne posty,które okazały się cenną bazą informacji przy zakupie.Pozdrawiam Piotr :dance:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: owczar »

Kompresora praktycznie nie słychać w tym aucie. Trzeba się mocno pochylić żeby usłyszeć jego pracę :)

Amorki powinny być dostępne na zamówienie. Jak nie w PL to w USA na pewno.

Nie ma sprawy, cieszę się, że posty się przydały :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: ledziu »

owczar pisze:Tak, zgadza się. Nie masz pneumatyki.

Poliftowe wersje nie miały w standardzie pneumatyki. Pneumatyka była tylko w wersji Ultra Luxury na rynek USA.
Zastanowiło mnie to co napisałeś bo u brata była pneu ls430 06r. a auto było z polskiego aso.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: owczar »

Napisałem o Ultra Luxury w USA, bo pytanie było wersję USA.

Na europę High Class i President miały pneumatykę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości