Warsztat polecany do wymiany oleju w skrzyni Bydgoszcz

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Warsztat polecany do wymiany oleju w skrzyni Bydgoszcz

Post autor: zighnetar »

Witam. Wczoraj minęło równo 60 tys km od ostatniej wymiany oleju w moim automacie w LS 460. Teraz pytanko. Czy ktoś poleci jakiś warsztat w okolicach Bydgoszczy do wymiany dynamicznej?

Ponoć jest warsztat obok Bydgoszczy w Niwach polecany http://www.automatybydgoszcz.com.pl/

Ktoś z forum wymieniał u nich? Jesli gdzieś indziej wymienialiście to napiszcie gdzie polecacie lub gdzie unikać. Dzięki. :hobby:
Awatar użytkownika
joy
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 4 mar 2019, o 13:29
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Holandia
Kontakt:

Re: Warsztat polecany do wymiany oleju w skrzyni Bydgoszcz

Post autor: joy »

Ja niedawno wymieniłem dynamicznie w LS 430 (2005 r., 210.000 km, olej w skrzyni nigdy nie wymieniany) w Jelonku pod Poznaniem - firma Kaczor. Mogę jak najbardziej polecić, są kompetentni, znam firmę od lat. Mają maszynę do skrzyń Liqui Moly i taki też wlewają olej oraz płyn czyszczący. Przed przyjęciem jazda kontrolna, czy skrzynia jest w porządku. Po wszystkim jest wydruk z maszyny - co zrobiono, jakie materiały i ile. Można wziąć samochód zastępczy (bezpłatnie) na czas usługi (ja z tego skorzystałem). Zapłaciłem 1400 zł., a swój miałem filtr do skrzyni kupiony osobno. Jestem zadowolony, mogę z czystym sumieniem ich polecić i sam w przyszłości będę tam robił dynamiczną wymianę oleju.
Dodam, że skrzynia tak przed wymianą oleju jak i po pracuje bez zastrzeżeń. W ASO Lexus Poznań powiedziano mi, że choć producent nie zaleca wymiany oleju w skrzyni, to oni od siebie gorąco mnie do tego namawiają, ale w ASO wymieniają tylko statycznie, a dynamiczną wymianą wymianę zlecają zewnętrznym firmom, więc prościej i taniej udać się tam od razu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości