LS 430 2001

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
barthelemy
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2015, o 18:58
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Francja
Kontakt:

LS 430 2001

Post autor: barthelemy »

Nadszedł czas na reanimacje mojego LS 430 trochę postał, a teraz potrzebuje zlikwidować wszystkie znane już bolączki tego modelu,

- regeneracja wahaczy + poliuretany (zastanawiam się jakie dać gumy drążka stabilizatora czy również poliuretany?), reszta części zawieszenia OEM czy Toyota?
- 2 czujniki parkowania centralne przód na znanym portalu w Azji (tylko nie wiem jakie to numery części?)
- siłowniki do maski do znalezienia na znanym portalu w Azji (tylko nie wiem jakie to numery części?)
- światła dzienne (moduł świateł FLB od KRUG electronic sprawdzi się? czy szukać czegoś innego?)
- subwoofer + głośniki do naprawy (zawieszenie piankowe 20cm do Tonsil GDN 20/30 20/35 20/40 20/50 , zawieszenie piankowe 16cm 158/145/121/112 JBL )
- oczywiście klimatyzacja (nieszczelność układu przy bagażniku - lodówka) - jest jakaś opcja odciąć lodówkę, bo z niej nie korzystam? czy raczej pozostaje kompleksowa naprawa?
- muszę zdobyć najnowsze mapy do 1 gen (tylko nie wiem czego szukać i gdzie?)

Wydatków sporo, ale chce zrobić to raz i porządnie, aby mieć spokój przez jakiś czas. Dodam, że nie mam pojęcia o mechanice.

Po proszę o pomoc i jakieś sugestie.
Ostatnio zmieniony 8 cze 2017, o 18:09 przez barthelemy, łącznie zmieniany 1 raz.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS 430 2001

Post autor: owczar »

Wszystko już było na forum.

Numery części znajdziesz na japancars.ru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości