tarcze hamulcowe + klocki

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tarcze hamulcowe + klocki

Post autor: rey »

No i po ok. 20 tys km EBC Yelow na nacinanych i nawiercanycg rotingerach się skończyły :mda:
Skuteczność hamowania na wysokim poziomie, minus - jest wyrażenie głośniej. Żadnych wibracji na kierownicy, nawet przy ekstremalnym hamowaniu z kompletem pasażerów. Niestety klocki za szybko się skończyły i będę szukał tańszej alternatywy dla dobicia tych tarcz. Uważam, że LS to nie jest samochód sportowy i na pewno drugi raz będą tarcze gładkie.
Chyba czas na te premiery, które Owczar polecał, bo powerstop z domieszką ceramiki mogą za szybko dobić te tarcze :biggrin2:
FALCO
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: tarcze hamulcowe + klocki

Post autor: FALCO »

Do mojego LS-a zamówiłem tarcze hamulcowe EBC Brakes Turbo Groove GD1035 i klocki Ebc Red Stuff Ceramic DP31154C. Dla mnie idealny zestaw. Hamowanie przy dobrej pogodzie bardzo dobre, hamowanie podczas silnego deszczu zaskakująco dobrze, odprowadzanie ciepła bardzo dobre i najważniejsze... felgi zawsze czyste.
Muzzy_k
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2022, o 14:49
Model Lexusa: LS600HL 2011
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: tarcze hamulcowe + klocki

Post autor: Muzzy_k »

Panowie, a czy ktoś wie jakie i gdzie (z wyjątkiem ASO) dostanę tarcze na przód do LS600HL 2011 (po pierwszym lifcie)? Zaciski są większe z trzema parami tłoczków. Średnica tarcz - miarką to około 380mm, grubość okolo 37 (min33)-brembo. Nr na tarczy nic nie mówi a hurtownie nie widzą nic po VINie.
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 458
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: tarcze hamulcowe + klocki

Post autor: machony79 »

To są te tarcze. Zapytaj o dostępność tutaj: https://www.ebrakes.pl/en/tarcze-hamulc ... 579,157221
 
STOP HYBRID GO SMOG
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości