LIPNE PALIWO

Pytania oraz informacje ogólne związane z silnikami Lexusa
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

LIPNE PALIWO

Post autor: dygus »

W miejscu w ktorym mieszkam mam dokladnie ta sama droge na BP i ORLEN. Moze jest to moje subiektywne spostrzeżenie ale jestem prawie pewny ze na moim Orlenie sprzedaja jakąś lipe... Rożnica w spalaniu przy bardzo porownywalnej jezdzie jest ok 1.5l na setke... Mozliwe? Na paliwie z BP gdzie jest 95 drozsza o ok 20gr na litrze auto przy mojej jezdzie pali ok 10.5l na tym gównie z Orlenu 12l. Mogę sie mylic? dodam ze sprawdzilem to dwukrotnie na pelnym tankowaniu...
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: MoodY »

Na Orlenie jakości broni orzeł... polski orzeł :down:
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: klexus »

żona jak zatankowała co prawda ON to przy -10 zamarzło heheh, od tej pory omija Orlrna, jak dla mnie Statoil ma dobre paliwo
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: Yarecki »

klexus pisze:żona jak zatankowała co prawda ON to przy -10 zamarzło heheh, od tej pory omija Orlrna, jak dla mnie Statoil ma dobre paliwo
Weżmy pod uwagę, że nie wszystkie stacje są Ori orlenu a są franczyzowe, gdzie mogą kręcić czasem.
Paliwo we wszystkich stacjach jest z Orlenu tak naprawdę - różni się "jedynie" dodatkami.
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: michalm320 »

Wszystko zależy od tego czy stacja jest prywatna czy sieciowa. Nie ma znaczenia czy to Orlen, BP, Statoil itp
Obrazek
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: krzywydg »

michalm320 pisze:Wszystko zależy od tego czy stacja jest prywatna czy sieciowa. Nie ma znaczenia czy to Orlen, BP, Statoil itp
true true true
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: Yarecki »

Yarecki pisze:
klexus pisze:żona jak zatankowała co prawda ON to przy -10 zamarzło heheh, od tej pory omija Orlrna, jak dla mnie Statoil ma dobre paliwo
Weżmy pod uwagę, że nie wszystkie stacje są Ori orlenu a są franczyzowe, gdzie mogą kręcić czasem.
Paliwo we wszystkich stacjach jest z Orlenu tak naprawdę - różni się "jedynie" dodatkami.

A co ja tu napisałem ;)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: ledziu »

michalm320 pisze:Wszystko zależy od tego czy stacja jest prywatna czy sieciowa. Nie ma znaczenia czy to Orlen, BP, Statoil itp
Potwierdzam mój rekord lipy na stacji (takiej ładnej)pobiłem na Statoil Karczew. Auto 400km nie mogło wyprzedzić TiRa a lampka od stuków paliła się jak halogen, wizyta na CPNku :biggrin2: załatwiła problem.
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: michalm320 »

Dlatego ja nie narzekam na Orlen na którym tankuje. Prawda jest taka że nie trafiłem jeszcze na liche paliwo na żadnej ze stacji. Jedynie omijam Bliską, no name'y, a o Lukoil nie wiem co powiedzieć.

PS. Jak już jesteśmy przy paliwach: tankował ktoś do IS200 V-power Racing?
Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LIPNE PALIWO

Post autor: Yarecki »

michalm320 pisze:Dlatego ja nie narzekam na Orlen na którym tankuje. Prawda jest taka że nie trafiłem jeszcze na liche paliwo na żadnej ze stacji. Jedynie omijam Bliską, no name'y, a o Lukoil nie wiem co powiedzieć.

PS. Jak już jesteśmy przy paliwach: tankował ktoś do IS200 V-power Racing?
Bliska jak jest firmowa to ma to samo paliwo co Orlen, bo to Orlen jakby nie było.
Łatwo sprawdzić która ze stacji orlenu jest Ori a która jest Franczyzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości