[RX400H] nierówna praca silnika elektrycznego

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX

Re: [RX400H] nierówna praca silnika elektrycznego

Postprzez LEPSI RX » 11 sty 2019, o 13:09

Tak szukasz? Czy masz jakiś problem?
LEPSI RX
Lex user

Model Lexusa: RX300,CT200H,

Postprzez paullonger » 11 sty 2019, o 14:06

Raczej wszystko działa ale na wszelki wypadek dobrze mieć kontakt do kogoś kto ogarnia hybrydy :)

Mam pare pierdół:
1. Jak naciskam na pedał hamulca to coś głośno zgrzyta z przodu, dzieje się tak jak stoję, jak jadę to nie słyszę tego.
2. Coś mi stuka w zawieszeniu z przodu przy najechaniu na poprzeczną przeszkodę, podobno amortyzatory ale na szarpakach wychodzi 80% sprawności.
3. Co jakiś czas pojawia się check vsc system i nie mogę odpalić auta, ale to wiem już że wina małego akumulatora bo po podpieciu kablami odpala normalnie.
paullonger
Nowy lex user

Model Lexusa: RX400h

Postprzez LEPSI RX » 11 sty 2019, o 15:04

1. W zależności jaki to dokładnie dźwięk. To może to być normalne. Może to również zapowietrzona pompa abs.
2. Stuki. Amortyzatory w Rx na testach zawsze są sprawne :) Poduszki McPherson to słaby punkt oraz gumy stabilizatora.(trzeba zwrócić uwagę na wytarcie stabilizatora bo nowa guma może mieć luz)
3. Akumulator to temat rzeka. Kupić nowy naładować do pełna wtedy rozpocząć eksploatacje. Raz w roku naładować z źródła zewnętrznego do pełna a będzie służył długo
LEPSI RX
Lex user

Model Lexusa: RX300,CT200H,

Postprzez paullonger » 11 sty 2019, o 18:47

Wow, dzięki za szybka odpowiedz. Poduszkę mcpersona wymieniłem już ale nic nie dało, sprawdzę te gumy.
paullonger
Nowy lex user

Model Lexusa: RX400h

Postprzez carinus » 11 sty 2019, o 20:02

Mam problem z akumulatorem.Jest co prawda na zdechnięciu,ale nie to mnie martwi.Mam ogrzewanie postojowe i potrzebowałbym nieco większej pojemności żeby napędzić podgrzewacz i nadmuch.Na razie widzę jedynie montaż czegoś większego w bagażniku i pociągnięcie przewodów do komory silnika.Ktoś ogarniał już możliwość zamontowania czegoś większego niż fabryczny?
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Poprzednia strona

Powrót do RX