Serwo sterowanie nadmuchu w kabinie

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
madartsoft
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2017, o 21:45
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Serwo sterowanie nadmuchu w kabinie

Post autor: madartsoft »

Witam,

Zauwazylem ze przy pewnym ustawieniu opcji nadmuchu (nogi, przod, itd) po nizej deski slychac jak serwo wciaz probuje ustawic sie I wciaz slychac jak pracuje. Sprawdzalem kody bledow I jest czysto jednak czytalem gdzies forum z USA I prawdopodobnie moze niedlugo takie serwo zakonczyc swoj zywot. Mieszkam w Wielkiej Brytanii I niestety serwo w tych modelach znajduje sie po stronie kierowcy a co z tym jest zwiazane to zeby sie dostac do tego serwa musze chyba wyciagnac pedal hamulca recznego. Mam pytanie czy ktos moze opisac jak mozna wyciagnac pedal hamulca recznego?

pozdrawiam
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Serwo sterowanie nadmuchu w kabinie

Post autor: Gregor0388 »

madartsoft pisze:Witam,

Zauwazylem ze przy pewnym ustawieniu opcji nadmuchu (nogi, przod, itd) po nizej deski slychac jak serwo wciaz probuje ustawic sie I wciaz slychac jak pracuje. Sprawdzalem kody bledow I jest czysto jednak czytalem gdzies forum z USA I prawdopodobnie moze niedlugo takie serwo zakonczyc swoj zywot. Mieszkam w Wielkiej Brytanii I niestety serwo w tych modelach znajduje sie po stronie kierowcy a co z tym jest zwiazane to zeby sie dostac do tego serwa musze chyba wyciagnac pedal hamulca recznego. Mam pytanie czy ktos moze opisac jak mozna wyciagnac pedal hamulca recznego?

pozdrawiam
U mnie jest to samo. Z tym że wydaje mi się że od dołu jak pisałes do tego się nie dostaniesz. Ja wyciągnąłem ramkę zegarów i zegary i ewidentnie gdzieś z tych okolic dochodzi ten dźwięk,jakby chciało się przestawić ale nie mogło chrobotanie dziwne. Też się za to zabiorę ale narazie brak czasu. Gdybyś coś zadziałał daj znać przyda się info. Powodzenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość