[RX400] gen2 drgania silnika

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX

Re: [RX400] gen2 drgania silnika

Postprzez Gregor0388 » 23 cze 2018, o 03:25

Też miałem plan załadować uszczelniacz ale bałem się przytkania kanałów, do Mosiny w sierpniu muszę pokonać 1000km a do sierpnia jeździć do pracy także nie ryzykowalem. Ale spoko że u Ciebie to dało radę. To już mi sie humor popsuł jak powiedziałeś o remontach dziurach i kijowym dojezdzie do Mosiny. Nigdy nie byłem w tych okolicach. Chociaż spr na nawi, to dojazd z NL 1000km potrwa 8h a dojazd z Mosiny do mnie 200km 3h :down:
Wazne żeby wszystko w moim autku wróciło do normy.
A ha widzę że masz pojęcie o marce także zaraz zapytam... Jak jest z DVD w tym aucie trzeba mieć oddzielny napęd czy płyta bvd idzie w napęd od nawi i tyle? jak to wygląda??wiele aut ma dvd. Da się to jakoś dołożyć kupić napęd i podpiąć wiesz może coś na ten temat??
Gregor0388
Lex user

Model Lexusa: Mondeo mk4,Toyota Prius 3,Lexus RX 400h

Postprzez carinus » 23 cze 2018, o 10:02

Do Mosiny musisz wjechać od strony Poznania,zjazd z A2 i droga prosta.Były już blokady drogi prowadzone przez mieszkańców niezadowolonych z tempa prac i koniecznych objazdów.Ja musiałem jechać z kierunku Zielonej Góry.Z Leszna można już szybko przejechać spory kawałek drogi nową S5.
W sprawie DVD to napęd w bagażniku służy tylko nawigacji.Mam nagłośnienie ML i tutaj seryjnie jest napęd DVD ale tylko do audio.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Postprzez Gregor0388 » 23 cze 2018, o 13:41

carinus napisał(a):Do Mosiny musisz wjechać od strony Poznania,zjazd z A2 i droga prosta.Były już blokady drogi prowadzone przez mieszkańców niezadowolonych z tempa prac i koniecznych objazdów.Ja musiałem jechać z kierunku Zielonej Góry.Z Leszna można już szybko przejechać spory kawałek drogi nową S5.
W sprawie DVD to napęd w bagażniku służy tylko nawigacji.Mam nagłośnienie ML i tutaj seryjnie jest napęd DVD ale tylko do audio.

Super kolego dzięki za wskazówki tak też się będę kierował. Ja również mam system ML. Czyli w systemach z DVD płytę z filmem wkłada się w zmieniarke sprzodu tam gdzie zwykle płyty CD?? Czy jest kolejny napęd gdzieś w schowku??
Gregor0388
Lex user

Postprzez carinus » 24 cze 2018, o 10:26

Napęd DVD i zmieniarka jest na przednim panelu.Na przednim panelu odtwarzacza powinieneś mieć oznaczenie rodzaju napędu i tolerowanych formatach.W bagażniku jest tylko napęd dla płyt z mapami GPS.W polskiej instrukcji obsługi nie widziałem nawet wzmianki o wersji ML i formatach odczytywanych płyt DVD.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Postprzez Gregor0388 » 24 cze 2018, o 13:30

carinus napisał(a):Napęd DVD i zmieniarka jest na przednim panelu.Na przednim panelu odtwarzacza powinieneś mieć oznaczenie rodzaju napędu i tolerowanych formatach.W bagażniku jest tylko napęd dla płyt z mapami GPS.W polskiej instrukcji obsługi nie widziałem nawet wzmianki o wersji ML i formatach odczytywanych płyt DVD.

No to wszystko jasne... filmów nie po oglądam. Zaoszczedziles mi grzebania w bagażniku:) szkoda że nie można podłączyć napędu oddzielnego do systemu i odtwarzać bajki mój synek by się ucieszył a tak myślę nad czym innym dalej. Dzieki :ok:
Gregor0388
Lex user

Poprzednia strona

Powrót do RX