Zawieszenie Pneumatyczne LS400

Problemy z silnikami dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shotproduction
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2016, o 00:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Chełm
Kontakt:

Zawieszenie Pneumatyczne LS400

Post autor: shotproduction »

Witam serdecznie
No i jebło
Kilka tygodniu temu podróżowałem swoim Lexkonem z 1996 r z pneumatycznym zawieszeniem po świecie kilka dupereli miałem w bagażniku 3 osoby na pokładzie nagle coś strzeliło z tyłu, i pojechane :( koła zostały w nadkolach zacząłem odbijać się od podsufitki.

Póki co auto stoi w Chełmie i nikt nie może mi pomóc, jeden człowieczek zaglądał i twierdzi że to amortyzator ale jeden i cała dupa siedzi ???
Tak czy inaczej pomocy
Gdzie można naprawić najlepiej na wschodzie tego typu zawieszenie (Lubelszczyzna)
Czy da się zregenerować amortyzatory ? jeśli tak to gdzie ?
Czy skoro jeden walną to cała dupa powinna siąść ??
Koszta nowych amortyzatorów ?
Ponoć z US end A można zakupić nóweczki za nieduży klops ?
Dzięki wielkie za info
Pozdrawia
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Zawieszenie Pneumatyczne LS400

Post autor: adam81 »

Jeżeli chodzi o wymianę to kazdy mechanik sobie poradzi-trzy sróbki pod tylna półką (żeby się dostać trzeba odkrecić oparcie kanapy tylnej) i jedna sróbka na dole oraz przewód ciśnieniowy ot cała filozofia. W przypadku awarii jednego amortyzatora niestety cała dupa siada ciśnienie poprostu ucieka..Można zregenerować ale niektórzy twierdza że wytrzyma 6-12 mc.. Jeżeli chodzi o nowe zamienniki to zadzwoń do Piotrka z Kluczborka 881257262 wiem ze komuś ogarniał temat lecz niestety troche to trwa a koszt 2-2,5 tys szt.. Lub kup używkę na allegro tylko musi być z roczników 95-97 w Markuszowie pod Lublinem maja link poniżej i zawsze można wymienić sobie samemu.

http://allegro.pl/lexus-ls400-amortyzat ... 98687.html
Awatar użytkownika
shotproduction
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2016, o 00:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Chełm
Kontakt:

Re: Zawieszenie Pneumatyczne LS400

Post autor: shotproduction »

Dzięki piękne
ogarną mi to niby koleś z Chełma wymiana amortyzatora 450 + amortyzator używka 450 zł
zobaczmy się się dalej zadzieje mam nadzieję że trochę na tym polatam

A co do regeneracji powiadasz że słabość wielka ??

dzięki za namiary
Pozdrawiam
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Zawieszenie Pneumatyczne LS400

Post autor: adam81 »

o to cena za amortyzator rewelacyjna:) Tak słyszałem że regenerowane nie słuzą zbyt długo ale sam osobiście nie miałem z tym stycznosci.Mój kolege regenerował do s-klasy dostał gwarancje na 6 mc a 8 mc padły..kupił uzywki z anglika i jezdzi 3 rok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości