Wymiana czy regeneracja reflektorow

Problemy z silnikami dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Marsar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2018, o 11:17
Model Lexusa: Gs300 mk3
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Wymiana czy regeneracja reflektorow

Post autor: Marsar »

Witam. Posiadam gs3mk3 z 2005r. Pojawił się problem z parującymi reflektorami.prawa lampa jest w gorszym stanie a mianowicie pojawiło się pęknięcie od dołu a chrom na górnej części jest pokruszony. Lewa jest w lepszej kondycji chociaz też paruje i brakuje mocowania chromowanej zaślepki z spryskiwaczem .czy jest opcja żeby to zregenerowac czy lepiej wymienić lampy?jaki może być koszt ewentualnej wymiany bądź regeneracji?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
madam
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2018, o 14:14
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kobyłka
Kontakt:

Re: Wymiana czy regeneracja reflektorow

Post autor: madam »

Wg mnie spróbuj zregenerować reflektory. Nowe w sklepie ASO są raczej drogie, na pewno zbyt drogie w stosunku do wartości auta.
Ja uszczelniałem ostatnio jedną z lamp w Otwocku http://www.regeneracjalamp.waw.pl/ , jestem z usługi zadowolony. Właściciel warsztatu też ma Lexusa.
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: Wymiana czy regeneracja reflektorow

Post autor: cooper69 »

madam pisze:Wg mnie spróbuj zregenerować reflektory. Nowe w sklepie ASO są raczej drogie, na pewno zbyt drogie w stosunku do wartości auta.
Ja uszczelniałem ostatnio jedną z lamp w Otwocku http://www.regeneracjalamp.waw.pl/ , jestem z usługi zadowolony. Właściciel warsztatu też ma Lexusa.
To napisz proszę dla potomności ile to kosztuje :)
madam
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2018, o 14:14
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kobyłka
Kontakt:

Re: Wymiana czy regeneracja reflektorow

Post autor: madam »

Ja zapłaciłem 250zł, ale dla pewności najlepiej zadzwonić i się spytać, bo każdy przypadek uszkodzeń w lampie może być inny i inny będzie koszt. Co do opinii o warsztacie to można poczytać w google
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość