bagaznik dachowy i

Problemy z silnikami dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Kuba77
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2018, o 22:11
Model Lexusa: is300h
Skąd:: Slough
Kontakt:

bagaznik dachowy i

Post autor: Kuba77 »

witam wszystkich posiadaczy lexusa.posiadam is300f w f sport przymierzam sie do zakupu bagaznika dachowego na rowery.i z tym w zwiazku mam pytanie.posiadacie relingi na dach oryginalne od lexusa i uchwyty do rowerow rowniez?czy byc moze innej marki ,moze thule?jak wyglada sytuacja w eksplatacji co do oryginalnych z lexusa,latwosc montazu rowerow czy rowery sa stabilne itp.za wszelkie porady i sugestie bede bardzo wdzieczny .pozdrawiam
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: bagaznik dachowy i

Post autor: kanu »

Co do samych belek moge polecić Thule Wingbary 745, zostały mi po audi i odziwo pasują do Lexa ;) z plusów są cichsze niż np Lidlowe, które czasem sa w ofercie.
Thule tanie też nie są, ale to inwestycja na lata jak widać, obsłużą mi kolejne auto... :ok:

Sam bagażnik mam jakiś zwykły, nazwijmy to "marketowy", niby rowery się na nim trzymają, ale mam wrażenie, że się to wszystko giba lekko :) więc nie ufam mu zbytnio. Dochodzi tu też jeszcze kwestia ile te rowery ważą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość